אודות

סלאריקס, פלטפורמת התשלומים בסלולר, החוץ בנקאית, המובילה בישראל!

 כל אמצעי התשלום המסורתיים בארנק דיגיטלי אחד. משלמים בסלולרי באופן מלא, יעיל ונוח. ב"קליק אחד" מנצלים במעמד התשלום את כל אמצעי התשלום הרלוונטיים בארנק הסלולרי האישי גם כרטיסי אשראי, גם כרטיסי המועדון, גם הגיפטקארדים, גם השוברים ועוד.

סלאריקס היא מהפכה נוספת מבית הממציא והיזם של "פנגו", החניה הסלולרית. עשרות אלפי ישראלים משלמים עם סלאריקס ברשתות המובילות בישראל ומבצעים בסלאריקס מגוון פעילויות העברות כספים יום-יומיות וביניהם - תשלום על עבודות זמניות ומזדמנות (בייביסיטר, טכנאי וכדומה), איסוף כספים מחברים, תשלומים לועד, לגן ועוד. במקביל עוד מאות עסקים באינטרנט מכבדים תשלום בסלאריקס.

מערכות סלאריקס מחברות עסקים, חברות אשראי ונותני שירותים שונים עם צרכנים ולקוחות פוטנציאליים, ומאפשרות רכישת מוצרים ושירותים בכל מקום ובכל זמן.

אבטחה לפני הכל! השימוש בסלאריקס מונע חשיפת פרטי כרטיס האשראי בבתי עסק רבים וזרים ומגן על הלקוחות בפני זיופים וגניבות. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים באופן ייחודי בשרתי סלאריקס וההתקשרות מבוצעת תחת מנגנון SSL שמונע חשיפה של המידע והנתונים ומאובטחת בהתאם להגדרות המחמירות בעולם של תקן PCI DSS

יזמי סלאריקס הינם אנשי מקצוע מנוסים המובילים ומלווים את התפתחות המסחר הסלולרי בעשור האחרון. עשרות שנות ניסיון מצטבר של יזמי החברה מתבטאים בסלאריקס עם טכנולוגיה מתקדמת, התאמה מושלמת לצורכי קהל הצרכנים, הספקים והמועדונים.

ממובילי החברה –

  • שלמה זיטמן – מנכ"ל. ממציאי החניה הסלולרית בעולם וממייסדי החניה הסלולרית בישראל. בעל ניסיון של מעל 15 שנים בתחום המובייל פיימנטס.
  • יעקב דיאור – כיהן כמנכ"ל ויזה כ.א.ל, כמנכ"ל ויזה אלפא וכמנהל השיווק של בנק לאומי.
  • רונן בן-יעקב – סמנכ"ל טכנולוגיות (CTO). בעבר דירקטור R&D בחברת Jifiti ומנהל פיתוח במוטורולה סולושנס.
כתובת משרדי החברה: רח' התדהר 17, רעננה מיקוד 4366519

טלפון: 9100* מכל טלפון סלולרי

 

    שאלות בנושא

    חזרה למעלה